Wyświetl pojedynczy post
paralaksa
Member
 
Od: 04.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4900
Stary 26.11.2018, 17:42
donecki napisał(a):Wyświetl post
Szokuje brak jakiejkolwiek reakcji zarządu w sprawie doniesień prasowych które pojawiają się od miesiąca. Czy my nie mamy w ogóle marketingu w klubie?
Czy my mamy wgl zarzad? Sarapata zyje? Cisza jak sku...yn :(
Zeby z tej ciszy cos jeszcze bylo, a tymczasem dochodza sluchy ze zarzad nawet w sprawie meksykancow sie ociaga.
Odpowiedz cytując