donecki napisał(a):

|
Szokuje brak jakiejkolwiek reakcji zarządu w sprawie doniesień prasowych które pojawiają się od miesiąca. Czy my nie mamy w ogóle marketingu w klubie?
|
Czy my mamy wgl zarzad? Sarapata zyje? Cisza jak sku...yn :(
Zeby z tej ciszy cos jeszcze bylo, a tymczasem dochodza sluchy ze zarzad nawet w sprawie meksykancow sie ociaga.