Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Pablito
Member
Od: 11.2018
Offline
#
10282
26.11.2018, 13:52
Przeciez Gricuk w TF pracowal 2013-2014 tak dobrze, ze w 2015-2016 banki zaczely im wypowiadac kredyty. W dodatku czlowiek Krauzego... No jakbym chcial to ciezko mi uwierzyc w happy end.
Pablito
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pablito
Znajdź inne posty napisane przez Pablito