Wyświetl pojedynczy post
paralaksa
Member
 
Od: 04.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10271
Stary 26.11.2018, 11:22
Czyli anglicy to biedaki z pomyslem, na ktory rownie dobrze moze wpasc kazdy, np. Mereś lub Stechert. A ta ich "pozyczka" to pewnie pic na wode fotomontaz lub wysoce oprocentowana "chwilowka"

Pozostala jedyna i oatatnia nadzieja w lódzkim biznesmenie i j jego azjatach ... inaczej 4liga
Odpowiedz cytując