Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
shrek023
Member
Od: 08.2010
Offline
#
10269
26.11.2018, 10:15
Andrzej Iwan o naszych biznesmenach z Anglii:
Iwan: "Negocjacje z Anglikami trwają od czwartku, ale nic nie wskazuje na to, by się udało. To trochę tak, jakby chłop bez kasy miał pomysł. To wiesz, ilu takich ludzi jest na świecie?"
shrek023
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do shrek023
Znajdź inne posty napisane przez shrek023