Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
rzodkiewka
Member
Od: 07.2013
Offline
#
10264
26.11.2018, 08:27
Z taką księgową o której informowały media,wcale mnie nie dziwi ,że kasa znikała.Marzę o dniu kiedy ktoś kupi klub a światło dzienne ujrzy audyt przeprowadzony przez osoby które nie są związane z obecną prezes.
rzodkiewka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rzodkiewka
Znajdź inne posty napisane przez rzodkiewka