Wyświetl pojedynczy post
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 26.11.2018, 08:10
Dokonałem obiecanej wpłaty a zarzut, co do mojego poprzedniego wpisu jest śmieszny. 10 zł, to dla większości naprawdę znikoma kwota a przy olbrzymiej liczbie wpłat tworzy potężny kapitał. dziwię się, że ktoś to neguje, bo właśnie w ten sposób powinniśmy zadziałać, wpłać 10 zł uratuj Wisłę... co do akcji miałem mieszane uczucia, jednak teraz zmieniłem zdanie. będę ją promował w każdy możliwy sposób i być może jeszcze wpłacę jakieś pieniądze (tym razem nie obiecuję ile ;-) ). dlatego wszyscy na pokład i do dzieła. co do dwóch ostatnich meczów, oczywistym jest, że będzie promowana obecność na stadionie, ja postaram się kogoś namówić żeby przyszedł i ewentualnie kupić komuś bilet. PAMIĘTAJCIE, ŻE TERAZ TO MY JESTEŚMY SIŁĄ, DUMĄ I NADZIEJĄ WISŁY...
Odpowiedz cytując