Proud napisał(a):

Źle to ująłem.
Pomimo długów z kasy „zniknęło” sporo pieniędzy.
Audyt wykazał ze coś nie gra. Tyle. Zobaczymy czy to prawda. Mam nadzieje ze nie
|
Jeżeli tak jest faktycznie to zarząd może chcieć sprzedać klub komukolwiek za darmo byle tylko pozbyć się problemu.