Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10253
Stary 25.11.2018, 18:53
Arked napisał(a):Wyświetl post
Jak to wszystko świadczy o Małopolskim biznesie? Poza nielicznymi wyjątkami, którym należy się wielki szacunek za wsparcie w bardzo trudnych czasach, to jest po prostu wstyd. Gdyby nie ci wstrętni i odsądzani od czci i wiary kibole to ten klub by już dawno padł. Można ich nie lubić i się nimi brzydzić ale taka jest prawda. Takie jest wsparcie dla sportowej wizytówki regionu od legalnych i pełnych cnót władz samorządowych oraz firm zlokalizowanych w Krakowie i okolicach. Jest to bardzo przykre.
Skoro Cupiał dostał po buzi od "chłopców w krótkich spodenkach" w budynkach Wisły, to dlaczego ktokolwiek miałby ryzykować swoją firmę i wiązać się z Wisłą?
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując