Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
sefore
Junior Member
Od: 11.2016
Offline
#
10251
25.11.2018, 18:21
Patryko
napisał(a):
Po co ktoś ma płacić za naszych piłkarzy jak za niecały miesiąc będzie mógł ich wziąć za darmo? :|
Może po to żeby mieć pewność ,że podpiszą z nimi kontrakt?Dałem to tylko jako sttuacje hipotetyczną bo jest to mało realne.
sefore
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sefore
Znajdź inne posty napisane przez sefore