Wyświetl pojedynczy post
sefore
Junior Member
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10251
Stary 25.11.2018, 18:21
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Po co ktoś ma płacić za naszych piłkarzy jak za niecały miesiąc będzie mógł ich wziąć za darmo? :|
Może po to żeby mieć pewność ,że podpiszą z nimi kontrakt?Dałem to tylko jako sttuacje hipotetyczną bo jest to mało realne.
Odpowiedz cytując