Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline
#
10250
25.11.2018, 18:18
sefore
napisał(a):
Polecam zapoznać się z art.11 ustęp 6 w roździale III
Sąd może oddalić wniosek o ogłoszenie upadłości, jeżeli nie ma zagrożenia utraty przez dłużnika zdolności do wykonywania jego wymagalnych zobowiązań pieniężnych w niedługim czasie.
Nawet jeśli byłby wniosek o upadłość to plotki które mówią ofercie chińczyków + wcześniejsza transza z NC powoduje ,że sąd mógłby odrzucić wniosek o upadłość.Nie mówiąc o tym iż część zobowiązań jest płacona w terminie(np.stadion)
Oczywiście plotki te musiałyny być podparte dowodami.
Jeśli doda się do tego ewnwtualną chęc kupna piłkarzy(a jednak Arsenič czy
Halilovič byli przedmiotem zainteresowania)to któryś klub może wyciągnać piiłkarza za pół darmo i
przy tym uratować klub
.
Po co ktoś ma płacić za naszych piłkarzy jak za niecały miesiąc będzie mógł ich wziąć za darmo? :|
[35/54]
Znafca internetowy
za sezon 2023/2024
Patryko
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Patryko
Znajdź inne posty napisane przez Patryko