MaLk napisał(a):

Faktycznie, to nawet logiczne - nie ma zagrożenia utraty zdolności, której już dawno nie ma 
Zejdźcie na ziemię, formalnie przesłanki już dawno są spełnione. Jak w przypadku multum polskich firm, następuje w tej chwili wersja na uda. Przeczekamy i albo się uda, albo się nie uda.
|
Na ten moment formalne przesłanki są w chwili obecnej sąd raczej wniosek odrzuci właśnie przez to o czym pisałem wcześniej

Jak nagle Wisła spłaci zobowiązania to „wyjdzie na 0”
