Camilos napisał(a):

|
tu nie chodzi o to co Cupiał może, a czego nie może, tylko że klubem rządzą ludzie o wątpliwej reputacji i nie wiadomo co by się z takimi pieniędzmi stało...
|
Wejście jakiegokolwiek inwestora będzie raczej oznaczać kompletną przebudowę zarządu spółki, więc o to bym się w naszej sytuacji najmniej martwił....