krzysztofff napisał(a):

Cupial uregulowal wszystkie zobowiazania grajac wtedy pilkarzy,zostali Jovanic,Jovanovic i dlugi wobec miasta i jeszcze kilka zobowiazan,w sumie bylo 12 baniek,
teraz mamy 24 pilnych,a ile jest ich w sumie nikt nie wiem,majac kase z transferow Maczynskiego,Guzmicsa,Jovica,Carlitosa,Brleka doprawdy niepojete jest co sie stało z kasą!śmierdzi to na kilometr
|
Jak byśmy mieli 24 mln pilnych długów to już byśmy dawno ogłosili upadłośc. Janekxowi najprawdopodobniej się coś pomyliło. Chodziło mu pewnie o całość długu.