|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
|
Dobcio napisał(a): 
|
Przypominam, że dług przed TS wynosił ok 12 mln złotych. W obecnym sezonie i poprzednim sezonie został pogłębiony. W dalszym ciągu nie wzrósł o wypowiedziane kontrakty z winy klubu przez np. trenera Carillo. Z około 12 mln złotych TS wyprodukowało dług w wysokości około 30 mln złotych.
|
Skąd te dane?
|
|