Wyświetl pojedynczy post
_gilardino_
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10201
Stary 25.11.2018, 11:21
Arked napisał(a):Wyświetl post
Jak to wszystko świadczy o Małopolskim biznesie? Poza nielicznymi wyjątkami, którym należy się wielki szacunek za wsparcie w bardzo trudnych czasach, to jest po prostu wstyd. Gdyby nie ci wstrętni i odsądzani od czci i wiary kibole to ten klub by już dawno padł. Można ich nie lubić i się nimi brzydzić ale taka jest prawda. Takie jest wsparcie dla sportowej wizytówki regionu od legalnych i pełnych cnót władz samorządowych oraz firm zlokalizowanych w Krakowie i okolicach. Jest to bardzo przykre.
Gdyby nie ci wstrętni kibole to pradwopodobnie już dawno znalazłby się inwestor. Zależy jak patrzeć.

Odpowiedz cytując