Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
rzodkiewka
Member
Od: 07.2013
Offline
#
10195
25.11.2018, 10:24
Pytacie kto z Sarapatę, pan Mikołajewicz ewentualnie Czerwiński.Chyba nikt nie ma wątpliwości,że będzie im łatwiej porozumieć się chociażby z Majchrowskim.Podobnie może być w rozmowie ze sponsorami z nowym nabywcą.
rzodkiewka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rzodkiewka
Znajdź inne posty napisane przez rzodkiewka