nero napisał(a):

Skąd w ogóle pomysł i pewność, że każdego roku będziemy bić się o awans zaczynając od 4 ligi?
Tak to piszecie jakby to był pewnik. A to jest sport i nic nie jest pewne. Równie dobrze możemy 5 lat spędzić w 2 lidze, a Ekstraklasę zobaczyć za 10 lat
|
No to trudno. Nie my piersi i niejedyni. A to gdzie będziemy za kilka lat po spadku będzie zależało od kibiców.
Teraz to kibice mogą sobie jedynie popisać, wpłacić jakieś "grosz", pokrzyczeć na forum a później się rozejść.