Wyświetl pojedynczy post
krakus76_
Banita
 
Od: 09.2018
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10193
Stary 25.11.2018, 10:06
nero napisał(a):Wyświetl post
Skąd w ogóle pomysł i pewność, że każdego roku będziemy bić się o awans zaczynając od 4 ligi?
Tak to piszecie jakby to był pewnik. A to jest sport i nic nie jest pewne. Równie dobrze możemy 5 lat spędzić w 2 lidze, a Ekstraklasę zobaczyć za 10 lat
No to trudno. Nie my piersi i niejedyni. A to gdzie będziemy za kilka lat po spadku będzie zależało od kibiców.

Teraz to kibice mogą sobie jedynie popisać, wpłacić jakieś "grosz", pokrzyczeć na forum a później się rozejść.
Odpowiedz cytując