Wyświetl pojedynczy post
krakus76_
Banita
 
Od: 09.2018
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10190
Stary 25.11.2018, 09:57
Noble kupi klub (za 1 euro), zachowa prawa do zawodników (tak żeby nie uciekli - czyli częściowo ureguluje zaległości w wynagrodzeniach), zrobi restrukturyzację (czytaj: sprzeda kogo się tylko da), przetransferuje środki i tyle będzie z Noble.

Zawodnicy się raczej nie ucieszą. Oni tylko czekają do stycznia. Jak nic z tego nie wyjdzie to z karą w ręku załapią w innych klubach i dostaną bonus za podpis pod kontraktem (akurat pokryje im zaległe wynagrodzenia).

IV liga i jedziemy. Będzie biednie (może sezon, dwa, trzy) ale później już pójdzie. No chyba że Ziętek Kwiecień postawią sobiie za cel odbudowę Wisły i w ekstraklasie będziemy za 4 lata.
Ostatnio edytowane przez krakus76_ : 25.11.2018 o godz. 10:01.
Odpowiedz cytując