Wyświetl pojedynczy post
paralaksa
Member
 
Od: 04.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10188
Stary 25.11.2018, 09:54
rzodkiewka napisał(a):Wyświetl post
Niech Sarapata zwoła konferencję prasową i jasno zadeklaruje czy jest w stanie jako prezes zapobiec upadkowi klubu.Jeżeli nie gwarantuje tego to niech poda się do dymisji a władzę przekazać komuś z autorytetem,kto będzie potrafił dogadać się z miastem i z potencjalnym nabywcą akcji.To jest ostatni czas na taki ruch,nie mam zamiaru za kilka tygodni przeczytać suchego komunikatu o wycofaniu klubu z rozgrywek.
Najgorsze,że nie ma kogoś kto mógłby wywrzeć presję na obecnym zarządzie.
Watpie by Marzena miala na tyle jaj by tak postapic. Bardziej prawdopodobny scenariusz to ten, w ktorym czeka na cud (inwestora) do samego konca, a potem juz jest za pozno na zmiany i 4liga :(
Odpowiedz cytując