Wyświetl pojedynczy post
Jam55
Senior Member
 
Od: 01.2016
Skąd: NYC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10186
Stary 25.11.2018, 04:15
Ludzie na 4 ligę zawsze będziemy mieć czas. Trzeba ratować co się da. Jeżeli cale to Noble będzie jedynym ratunkiem to lepiej zaryzykować z nimi niż spać do 4 ligi. Czy to z TS czy z Nobel czy z Chińczykami zawsze zdazymy spaść. Nie ma co się spieszyć do 4 ligi póki mamy jeszcze małe choć małe ale mozliwosci na pozostanie w ekstraklapie.
Odpowiedz cytując