Rience napisał(a):

|
Dyskwalifikujące dla sponsorów są ogromne długi Wisły głównie za sprawą Telefoniki poprawione obecnie przez TS, a nie "kibole" którzy są w każdym klubie.... Rozumiesz czy nie? "Kiboli" masz w każdym klubie! W KAŻDYM.
|
Mylisz sponsora z udziałowcem.
A co do "każdego" klubu to sytuacja Wisły jest jednak deczko inna. I to nie tylko dlatego, że służby odniosły dość duży sukces kilka miesięcy temu.