Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10180
Stary 25.11.2018, 00:14
Rience napisał(a):Wyświetl post
Dyskwalifikujące dla sponsorów są ogromne długi Wisły głównie za sprawą Telefoniki poprawione obecnie przez TS, a nie "kibole" którzy są w każdym klubie.... Rozumiesz czy nie? "Kiboli" masz w każdym klubie! W KAŻDYM.
Mylisz sponsora z udziałowcem.
A co do "każdego" klubu to sytuacja Wisły jest jednak deczko inna. I to nie tylko dlatego, że służby odniosły dość duży sukces kilka miesięcy temu.
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując