pepe72 napisał(a):

Niby kto będzie finansował Wisłę w 4 lidze?
Skoro dziś powiązania z "kibolami" są dyskwalifikujące dla sponsorów (patrz Bragiel) to co zmieni 4 liga?
|
Dyskwalifikujące dla sponsorów są ogromne długi Wisły głównie za sprawą Telefoniki poprawione obecnie przez TS, a nie "kibole" którzy są w każdym klubie.... Rozumiesz czy nie? "Kiboli" masz w każdym klubie! W KAŻDYM.