Wyświetl pojedynczy post
Rience
Senior Member
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10179
Stary 24.11.2018, 23:46
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Niby kto będzie finansował Wisłę w 4 lidze?
Skoro dziś powiązania z "kibolami" są dyskwalifikujące dla sponsorów (patrz Bragiel) to co zmieni 4 liga?
Dyskwalifikujące dla sponsorów są ogromne długi Wisły głównie za sprawą Telefoniki poprawione obecnie przez TS, a nie "kibole" którzy są w każdym klubie.... Rozumiesz czy nie? "Kiboli" masz w każdym klubie! W KAŻDYM.
Odpowiedz cytując