Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10178
Stary 24.11.2018, 23:13
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
No no, kibice Widzewa też tak myśleli.
No i na razie idzie wszystko praktycznie po ich myśli. Zaczęli sezon 15/16 od IV ligi (5-ty szczebel), a teraz są już w II lidze liderem z przewagą 4 pkt nad miejscem które nie daje awansu oraz 1 zaległym meczem mniej, a już lekko ponad połowa sezonu. Jak najbardziej szanse mają, żeby na sezon 20/21 być w ekstraklasie, a to akurat będzie 5 lat.
Odpowiedz cytując