Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10176
Stary 24.11.2018, 22:37
petred napisał(a):Wyświetl post
JAk mają na szybko sprzedać Wisłę jakimś szemranym typom to już wolę zaczynać od 4 ligi. w 4-5 lat bedziemy znowu w ekstraklasie na zdrowych zasadach, a nie ciągłe reanimowanie trupa
Niby kto będzie finansował Wisłę w 4 lidze?
Skoro dziś powiązania z "kibolami" są dyskwalifikujące dla sponsorów (patrz Bragiel) to co zmieni 4 liga?
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując