petred napisał(a):

|
JAk mają na szybko sprzedać Wisłę jakimś szemranym typom to już wolę zaczynać od 4 ligi. w 4-5 lat bedziemy znowu w ekstraklasie na zdrowych zasadach, a nie ciągłe reanimowanie trupa
|
Niby kto będzie finansował Wisłę w 4 lidze?
Skoro dziś powiązania z "kibolami" są dyskwalifikujące dla sponsorów (patrz Bragiel) to co zmieni 4 liga?