Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10174
Stary 24.11.2018, 22:20
petred napisał(a):Wyświetl post
JAk mają na szybko sprzedać Wisłę jakimś szemranym typom to już wolę zaczynać od 4 ligi. w 4-5 lat bedziemy znowu w ekstraklasie na zdrowych zasadach, a nie ciągłe reanimowanie trupa
No no, kibice Widzewa też tak myśleli.
Odpowiedz cytując