Wyświetl pojedynczy post
petred
Socios Wisła Kraków
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10173
Stary 24.11.2018, 22:07
Jam55 napisał(a):Wyświetl post
#AndrzejIwan - Ostatnią szansą Wisły są Anglicy! ��
No to jesteśmy w czarnej dupie.
JAk mają na szybko sprzedać Wisłę jakimś szemranym typom to już wolę zaczynać od 4 ligi. w 4-5 lat bedziemy znowu w ekstraklasie na zdrowych zasadach, a nie ciągłe reanimowanie trupa
Odpowiedz cytując