Jam55 napisał(a):

#AndrzejIwan - Ostatnią szansą Wisły są Anglicy! ��
No to jesteśmy w czarnej dupie.
|
JAk mają na szybko sprzedać Wisłę jakimś szemranym typom to już wolę zaczynać od 4 ligi. w 4-5 lat bedziemy znowu w ekstraklasie na zdrowych zasadach, a nie ciągłe reanimowanie trupa