JudasPriest napisał(a):

Zarząd siedzi na Montelupich
|
Przypominam że do tego czasu problemów z wypłatami nie było. Problem i posypka klubu sie zaczeła po zatrzymaniach CBSiu, nie obchodzi mnie czy jedno z drugim na coś wspólnego, to są po prostu fakty.