Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10167
Stary 24.11.2018, 19:36
_al3x napisał(a):Wyświetl post
Czy ktoś jeszcze Panuje nad tym co dzieję się w klubie Pasowałoby żeby zarząd coś powiedział o aktualnej sytuacji i wizji na przyszłość . Chyba że zarządu już nie ma.
Marzy Ci się usłyszeć kolejne kłamstwa? Obecna Prezes Wisły jest już wystarczająco skompromitowana swoimi zapewnieniami, że wszystko jest w porządku i powoli wychodzimy z długów. Życie pokazało zgoła odmienny scenariusz.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując