_al3x napisał(a):

Czy ktoś jeszcze Panuje nad tym co dzieję się w klubie Pasowałoby żeby zarząd coś powiedział o aktualnej sytuacji i wizji na przyszłość . Chyba że zarządu już nie ma.
|
Marzy Ci się usłyszeć kolejne kłamstwa? Obecna Prezes Wisły jest już wystarczająco skompromitowana swoimi zapewnieniami, że wszystko jest w porządku i powoli wychodzimy z długów. Życie pokazało zgoła odmienny scenariusz.