|
Niestety, ale Pani Sarapata jest dla mnie skompromitowana do reszty.Jej słowa, że bylismy pod ścianą w lecie można o kant dupy rozbić. Nie było ani jednej próby medialnego przedstawienia sprawy tak,że to miasto jest niegospodarne i w przypadku braku Wisły zostanie z pustostanem na pół miliarda. Zastanówcie się jak Jacek by się zachowywał w przededniu wyborów kiedy musiał by się tłumaczyć, że Wisła gra w Gliwicach a jemu gnije szajs za taką kasę.
|