sandomingo napisał(a):

|
Na pojedyncze mecze to wiem że można. Chodzi mi o to, czy można kupić w ten sposób pakiet? Mam nadzieję że tak, jutro się wybieram i nie chciałbym odejść z kwitkiem.
|
A czemu w kolano? Sam pakiet jest strzałem w kolano, bo jest tańszy jak pojedyncze mecze...
Kup jak będą pojedynczo sprzedawane bilety....