Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13629
Stary 24.11.2018, 01:43
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Na pojedyncze mecze to wiem że można. Chodzi mi o to, czy można kupić w ten sposób pakiet? Mam nadzieję że tak, jutro się wybieram i nie chciałbym odejść z kwitkiem.
A czemu w kolano? Sam pakiet jest strzałem w kolano, bo jest tańszy jak pojedyncze mecze...

Kup jak będą pojedynczo sprzedawane bilety....
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując