|
Jak już wyszła taka inicjatywa to może warto pomyśleć o większej skali niż wpłaty na konto.
Teraz pytanie do osób siedzących w temacie NGO i zbiórek. Jak wygląda sprawa możliwość zorganizowania takiej zbiórki na meczu z Jagiellonią i Lechem ? Według mnie gdyby to dobrze zorganizować i przygotować to może okazać się że zostanie uzbierana spora kwota pieniędzy. I nie mówię tu tylko o staniu przy wejściu czy w innym miejscu ale zbieranie na sektorach (jak ktoś nie zauważył zbierających, nie wiedział jaki cel jest zbiórki). Dodatkowo informacja przez spikera o takiej zbiórce dodatkowo spowodowałaby że każdy kto miałby taka potrzebę to wrzuciłby kasę do puszki (np. w przerwie w widocznych i rzucających się w oczy miejscach) Przy okazji można rozdać dla tych co potrzebują ulotki z numerem konta do wpłat.
Poza tym akurat taka zbiórka jest mocno medialna. Może warto pomyśleć nad tym aby o tej inicjatywie napisały gazety, portale internetowe, lokalna telewizja zrobiła materiał.
ps. Przy okazji to świetny sposób na wypromowanie Stowarzyszenia i pokazania że działa prężnie (nie tylko tworząc konto do wpłat). Może porozmawiajcie o tym na spotkaniu (w sobotę). Gdybym mógł się pojawić (wyskoczył mi wyjazd) to ten temat wrzuciłbym do przedyskutowania.
Ostatnio edytowane przez krakus76_ : 24.11.2018 o godz. 01:18.
|