ramzes190 napisał(a):

|
Nie zesraj się, zbierzecie 30tys to pójdzie na jako 5% spłaty zobowiązania dla Cariilo czy innego patałacha któego Sarapata podpisała. Jestem na nie. Piłkarze biedy nie klepią, nie żebym komuś zaglądał w portfel ale bujają się najnowszymi furami a wy co, chcecie im zbierać pensje bo głodują? Jeśli już to w jakims konkretnym celu, żeby komuś spłacić zobowiązania i nie odszedl za free tylko za kasę rzędu 200-300tys. Ale tu też jesteśmy w stanie zebrać na jedną miesięczną pensję dla jednego piłkarza. Koniec złudzeń
|
Nikt Cie nie zmusza do wpłacania. Twój marny wybór
