Temat
:
Podziękujmy Im - akcja ,,Kibice Piłkarzom"
Wyświetl pojedynczy post
Cygan82
Member
Od: 08.2018
Offline
#
55
23.11.2018, 12:39
A nie można zrobić wirtualnego biletu w sprzedaży z wizerunkami piłkarzy na tak jakby 3mecz u nas,normalne ceny jak są na sektory na stadionie
Cygan82
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cygan82
Znajdź inne posty napisane przez Cygan82