serek.c2 napisał(a):

|
I w drugą stronę - sensowne rozmowy między Wisłą, a miastem Kraków nie będą możliwe do czasu, aż miasto reprezentuje czerwony Jacek, który nie na Sarapatę, a na Wisłę jest uczulony.
|
I mamy odpowiedź czy możemy liczyć na szybko na wsparcie miasta. A inna kwestia, że po tym całym cyrku, którego niestety jesteśmy świadkami, ja z Panią Marzeną tez nie chciałbym wchodzić w żadne interesy, nawet jeśli chodziłoby o przytrzymanie kubka z herbatą.