Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10131
Stary 23.11.2018, 10:32
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
I w drugą stronę - sensowne rozmowy między Wisłą, a miastem Kraków nie będą możliwe do czasu, aż miasto reprezentuje czerwony Jacek, który nie na Sarapatę, a na Wisłę jest uczulony.
I mamy odpowiedź czy możemy liczyć na szybko na wsparcie miasta. A inna kwestia, że po tym całym cyrku, którego niestety jesteśmy świadkami, ja z Panią Marzeną tez nie chciałbym wchodzić w żadne interesy, nawet jeśli chodziłoby o przytrzymanie kubka z herbatą.
Odpowiedz cytując