Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10129
Stary 23.11.2018, 10:27
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
rozmowy między WISŁA, a Miastem Kraków nie będą możliwe do czasu, aż klub reprezentuje pewna pani...Majcher jest na nią uczulony...
I w drugą stronę - sensowne rozmowy między Wisłą, a miastem Kraków nie będą możliwe do czasu, aż miasto reprezentuje czerwony Jacek, który nie na Sarapatę, a na Wisłę jest uczulony.
Odpowiedz cytując