Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 22.11.2018, 23:00
PSYCHOLTSW napisał(a):Wyświetl post
Powiem tak da Wisły zrobię wszystko... Ta akcja mogłaby pokazać naszą olbrzymią siłę gdyby, te 300 tys lajków z FB zamieniło się w 200 tys wpłat na akcje, chociaż po 10 zł, byłyby 2 mln. Tyle, że u nas ludzie znajdą milion wymówek niż realnie pomogą. Jeśli będzie akcja wpłacam minimum 100. Niech się dzieje co chce...
To ze ktos lubi Wisle na Facebooku to nie znaczy, że jest jej kibicem lub sie z nia tak utożsamia żeby wspierać ja charytatywnie.

Panowie z socjos i z fundacji R22. Skupcie sie głównie na promocji meczów. Zbiórka jako dodatek. Możemy nawet kwestować pod wejsciem na sektory ale podstawa to frekwencja. Tak to widzę.

P.s Nie wiem czy cos sie od tego czasu zmieniło, ale w sierpniu Sarapata mowila ze w tej chwili nie ciążą na nas żadne długi wymgalne na już. To tak w temacie o komorniku..
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując