|
Fajna akcja, ale jak wy to widzicie?
Zebrana kwota X zostanie rowno podzielona na kogo ?
jak będe wiedział wiecej to akcje poprę, na dziś, budzi ona we mnie mieszane uczucia z racji braku detali.
i ubiegne : Prawnie można komuś dać ot tak np. 4 koła ?
p.s. "mamy zapewnienie zarządu" --> a co zarząd Wam powiedział na temat ....tego co sie teraz dzieje?
p.s. 2 Oceniając prace, wypowiedzi, konsekwencje ludzi z zarządu - nie dałbym im połowy guzika do przechowania...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|