Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.11.2018, 20:31
Fajna akcja, ale jak wy to widzicie?
Zebrana kwota X zostanie rowno podzielona na kogo ?

jak będe wiedział wiecej to akcje poprę, na dziś, budzi ona we mnie mieszane uczucia z racji braku detali.

i ubiegne : Prawnie można komuś dać ot tak np. 4 koła ?

p.s. "mamy zapewnienie zarządu" --> a co zarząd Wam powiedział na temat ....tego co sie teraz dzieje?
p.s. 2 Oceniając prace, wypowiedzi, konsekwencje ludzi z zarządu - nie dałbym im połowy guzika do przechowania...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując