Temat
:
Podziękujmy Im - akcja ,,Kibice Piłkarzom"
Wyświetl pojedynczy post
Fidzi
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2009
Offline
#
7
22.11.2018, 20:24
Nigdy nie powinno dojść do takiej sytuacji, ale niestety jesteśmy zmuszeni (my kibice) znów pokazać swoją siłę i miłość do klubu. Pomogę tak jak będę tylko mógł, ale uważam że każdy może przeznaczyć kwotę wydaną na dobrej imprezie na tą inicjatywę.
Fidzi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Fidzi
Znajdź inne posty napisane przez Fidzi