Wyświetl pojedynczy post
Fidzi
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 22.11.2018, 20:24
Nigdy nie powinno dojść do takiej sytuacji, ale niestety jesteśmy zmuszeni (my kibice) znów pokazać swoją siłę i miłość do klubu. Pomogę tak jak będę tylko mógł, ale uważam że każdy może przeznaczyć kwotę wydaną na dobrej imprezie na tą inicjatywę.
Odpowiedz cytując