Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 22.11.2018, 19:59. Podziękujmy Im - akcja ,,Kibice Piłkarzom"
Zbliża się do końca świetna runda w wykonaniu Wisły, pełna piłkarskich emocji, wspaniałych meczów - przypomnieć wystarczy potyczki w Poznaniu, Warszawie, derby na Kałuży czy rozgromienie obecnego lidera rozgrywek przy Reymonta.

Nie przeżylibyśmy tych chwil, gdyby nie zawodnicy Białej Gwiazdy. Jak wiadomo, od jakiegoś czasu nasz ukochany klub nie jest w stanie wypłacać należnych pieniędzy naszym piłkarzom. Chcielibyśmy im podziękować za to, że mimo wielkich trudności walczą, oddają zdrowie za Wisłę, wykazują się pełnym profesjonalizmem. Jeśli uznacie, że chcecie razem z nami podziękować ekipie Stolarczyka, już jutro uruchomimy zbiórkę pieniędzy pod hasłem "Kibice Piłkarzom"!

Mamy zapewnienie władz klubu, że wszystkie zebrane w naszej akcji środki będą przekazane zawodnikom Wisły!

Socios Wisła Kraków
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 22.11.2018 o godz. 20:04.
Odpowiedz cytując