|
[B]Uważam, że czas najwyższy, żeby w pomoc Wiśle zaangażowało się miasto â mówi prezes MZPN. â Chcę przypomnieć, że kilkanaście lat temu taką pomoc otrzymała Cracovia, która była wtedy w dramatycznej sytuacji. Uważam, że Wisła ze swoimi zasługami dla Krakowa również na taką pomoc zasługuje. Pora rozpocząć poważną dyskusję na ten temat, bo czas nagli. Ze swojej strony mogę zadeklarować pomoc i uczestnictwo w rozmowach, które doprowadziłyby do uratowania Wisły
Jak dla mnie to nasza jedyna szansa..
Ostatnio edytowane przez kbr : 22.11.2018 o godz. 18:21.
|