|
Hej,
szukam auta na firmę. Nie zastanawiałem się nad budżetem ponieważ i tak będę brał na leasing. Szukam coś komfortowego albo na dalsze trasy, albo na tłuczenie się po mniejszych miejscowościach. Zastanawiałem się nad Mondeo, tuscon, i40, gla250 (chociaż jak na zawód który wykonuję może źle działać na klienta), octavie lub superb albo passat. Oczywiście skóra w automacie.
Macie jakieś sugestie... propozycje na co warto by rzucić okiem?
Auto roczne, max 2 lata z 30 tyś przebiegu.
Dużo jest na necie aut sprowadzanych ze stanów, ale one są zdaje się po kolizjach. - jakieś sugestie?
Będę wdzięczny za info. - pewnie nie ja jedyny szukam auta na firmę i ktoś poświęcił wystarczająco czasu żeby przeczytać internety
|