Marcinnno napisał(a):

|
Dokładnie. Rozmawiajmy o faktach. Frekwencja na polskich stadionach spada i taka jest tendencja. Marketing, marketingiem, ale przede wszystkim liczy się gra drużyny. Jak jest wysokie miejsce, są kibice . Nie ma szans u nas na średnią frekwencja na poziomie nawet 20 tysięcy. Po otwarciu nowego stadionu chyba najwyższa średnia to była coś koło 17, ale mogę się mylić.
|
Dokładnie tak i to w sytuacji gdy walczyliśmy o MP...
To jest to, co pisałem na Shoutboxie. Polska piłka jest tak s.......ona od stóp do głów, że nie ma człowieka chętnego do "zresetowania" długów na poziomie 6mln Euro i dokładania po bańce-dwie EURO rocznie na normalne funkcjonowanie.
To kwota oscylująca wokół tej jaką za Bednarka dostał Lech... A warta tego, żeby klub ze 112-letnią historią nie przestał istnieć. Opary ....a absurdu.