Marcinnno napisał(a):

|
Dokładnie. Rozmawiajmy o faktach. Frekwencja na polskich stadionach spada i taka jest tendencja. Marketing, marketingiem, ale przede wszystkim liczy się gra drużyny. Jak jest wysokie miejsce, są kibice . Nie ma szans u nas na średnią frekwencja na poziomie nawet 20 tysięcy. Po otwarciu nowego stadionu chyba najwyższa średnia to była coś koło 17, ale mogę się mylić.
|
Akurat frekwencja na polskich stadionach z roku na rok rośnie.