Wyświetl pojedynczy post
lucas8
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10109
Stary 22.11.2018, 15:55
Marcinnno napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie. Rozmawiajmy o faktach. Frekwencja na polskich stadionach spada i taka jest tendencja. Marketing, marketingiem, ale przede wszystkim liczy się gra drużyny. Jak jest wysokie miejsce, są kibice . Nie ma szans u nas na średnią frekwencja na poziomie nawet 20 tysięcy. Po otwarciu nowego stadionu chyba najwyższa średnia to była coś koło 17, ale mogę się mylić.

Akurat frekwencja na polskich stadionach z roku na rok rośnie.
Odpowiedz cytując