Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10107
Stary 22.11.2018, 15:13
silver03 napisał(a):Wyświetl post
To jest takie pieprzenie jak mobilizacja i po 25 tys. na każdym meczu.
Dokładnie. Rozmawiajmy o faktach. Frekwencja na polskich stadionach spada i taka jest tendencja. Marketing, marketingiem, ale przede wszystkim liczy się gra drużyny. Jak jest wysokie miejsce, są kibice . Nie ma szans u nas na średnią frekwencja na poziomie nawet 20 tysięcy. Po otwarciu nowego stadionu chyba najwyższa średnia to była coś koło 17, ale mogę się mylić.
Ostatnio edytowane przez Marcinnno : 22.11.2018 o godz. 15:20.
Odpowiedz cytując