Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10104
Stary 22.11.2018, 15:06
Jak czytam niektórych wypowiedzi, że trzeba było zacząć od 4 ligi to mnie szlag trafia. I ile było by kibiców na meczach 5 tysięcy? Tak ? Zaraz ktoś powie, że najwierniejsi zawsze chodzą. Przestańcie pieprzyć. Tak jak po Bednarzu miał być cały sektor C po proteście, ile tych osób było ? Ile w ostatnich latach było ? Wzrosła frekwencja?

Każdy spadek, to ryzyko. Ktoś myśli, że rok po roku będzie awans to się grubo myli. Patrzcie na Widzew ile lat się wygrzebać nie może. A Ruch? Dobrze im spadek zrobił?

Jeszcze jedno obecna sytuacja to wina wszystkich po trochu. Jedno ale. Może trzeba było szukać kupca odrazu jak TS przejął Wisłę, a nie pierdzielić że mają plany itd. Problemem jest to, że ludzie bogaci nie widzą sensu inwestowania w piłkę nożną. W ostatnich latach ubył : Cupiał, Wojciechowski, Walter. I co są następcy? Nie ma i szybko nie będzie.
Ostatnio edytowane przez Marcinnno : 22.11.2018 o godz. 15:08.
Odpowiedz cytując