Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10099
Stary 22.11.2018, 14:20
właściwie to ja tez byłbym chetny na SA , 1euro rzucam od ręki , i potem poszukam kogoś z kasą kto mi dofinansuje moją zabawke



jprdl jak wogle można poważnie rozważać takie rzeczy jak stechert/gricuk/NCG ?

funkykoval prostą arytmetyka zaorał te farmazony
Odpowiedz cytując