Wyświetl pojedynczy post
szorstki
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10091
Stary 22.11.2018, 13:36
News o przylocie Angoli (znaczy Angielczyków) jest raczej na pogonienie niezdecydowanych. Czyli: Gricuk, dawaj kitajców bo inaczej opchniemy za złotówkę. Nie widzę tu żadnego powodu do optymizmu ;/
Kibic z sektora A wizytówką klubu
Odpowiedz cytując