Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10090
Stary 22.11.2018, 13:30
MB1906 napisał(a):Wyświetl post
@sandomingo

Tez sie zgadzam, to nie chodzi o to czy ktos CHCE startowac od IV ligi tylko, ze bardzo prawdopodobne jest, iz poprostu tego nie unikniemy.

Wiec, badzmy raz na cos gotowi. Pieniadze/organizacja na nowy ewentualny start.

Zdaje sobie sprawe, jak to brzmi. Ale to taki plan "ratowania gatunku".
Pełna zgoda, ja podchodzę do tego dokładnie tak samo - scenariusz IV ligowy jest coraz bardziej prawdopodobny. Trzeba się szykować do pracy od podstaw.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując