Dive Pirate napisał(a):

|
Blaszczykowski jako trzeci owner i jedziemy dalej. W zasadzie to stac go aby samemu klub przejac.
|
Dopiero byłyby piłkarskie jaja. Błaszczykowski gra w Wiśle i wpłaca na jej utrzymanie 400 tys/msc, zaś sam inkasuje od [przykładowo] Druteksu swoją kasę za kontrakt, który ma z Wisłą.