@funkykoval
Tez o tym myslalem i nie chce mi sie wierzyc, ze te 800tys miesiecznie nie zrobiloby roboty.
Musi chodzic o cos innego o czym nie chce mowic duet biznesmenow, ewentualnie wcale nie jest jeszcze powiedziane, ze w naprawde kryzysowej sytuacji [tzn. inaczej: sytuacja juz jest kryzysowa, ale mysle, ze jednak mamy jeszcze miesiac czasu na niektore rozstrzygniecia] ci panowie jednak nie zdecyduja sie na wejscie. Zapomniales tez o tych meksykanach

, ktorzy moze brzmia smiesznie ale wychodzi na to, ze sa jednak jest to jak najbardziej realna opcja na kolejne dofinansowanie rzedu 1.5 mln rocznie.